Czy ktoś w ogóle odpowiada tutaj na pytania??????????

Dzień dobry wszystkim.

Mam bardzo ważne pytania w związku z jednorazowym przekroczeniem progu dochodowego na 1-wsze dziecko i uchyleniem decyzji przyznającej świadczenie. Ale nie wiem, czy zadawac pytania, bo widze ze na prawie kazde pytanie tutaj na forum nie ma odpowiedzi. Dzowniłem dzisiaj na infolinię zarówno dla woj. lubelskiego jak i tą z Warszawy – infolinie przye resorcie Rodziny – nikt nie odbiera tel. Nie wiem gdzie mogę sie coś dowiedzieć. Wójtowi i jego pracownikom w „swojej” gminie nie ufam.

nie wiem np. czy przy jednorazowym i to niewielkim przekroczeniu dochodu (niewielka premia w pracy majaca charakter jednorazowy) można nie uchylac decyzji wydajacej swiadczenie tylko np. wstrzymac wyplate siwadczenia na ten jeden miesiac??

czy w takiej sytuacji traci sie prawo do swiadczenia i nie mozna skladac nowego wniosku i sie odwolywac jak stwierdziła pracownica GOPsu (nie wierzę jej).  a jak juz to kiedy moge najwczesniej złozyc nowy wniosek i od kiedy byłaby wznowiona lub na nowo przyznana wyplata siwadczenia?

Praktykant Dodał pytanie w 23 lutego 2019 w kategorii DOCHODY.
Dodaj komentarz
  • 1 Odpowiedź(i)

    odwoluj sie kochana , zawsze warto probowac bo one to sa tam az brak slow , ja tak mialam odwoluje sie co rok i co rok kolegium mi przyznaje racje , a oni co rok licza po swojemu haha masakra .

    Konsultant Odpowiedział w 2 czerwca 2019.
    Dodaj komentarz
  • Twoja odpowiedź

    Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z warunkami użytkowania